O nas

W segmencie usług turystycznych istniejemy od 2004 roku. Od samego początku podstawą naszej działalności była prawdziwa i rzetelna informacja oraz indywidualne podejście do Klienta. Wraz z informacją, przekazywana za pośrednictwem naszych serwisów internetowych, oferujemy rezerwację biletów promowych w Polsce i Europie oraz rezerwację miejsc noclegowych (kwatery, pensjonaty, hotele, domy wakacyjne) w Danii (również Bornholm), Szwecji, Norwegii i Chorwacji.

Chorwacja biuro

Nasz serwis internetowy Chorwacja.retravel.pl

prezentuje bogatą bazę noclegową oferującą kwatery prywatne, pensjonaty, hotele, noclegi w latarniach morskich. Prezentowane na naszych stronach oferty, miejsc noclegowych w Chorwacji, stanowią kompletną informację dostępności, ceny oraz szczegółowego opisu obiektu - łącznie ze zdjęciami.

Rezerwując obiekt noclegowy w Chorwacji, poprzez nasze biuro, otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji, fachowej obsługi i co najważniejsze - gwarancję udanych wakacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Coś więcej o naszej działalności

Hobby, pasja i chęć odkrywania "nowego" towarzyszą nam od początku w naszej pracy.

Serwis internetowy, poświęcony duńskiej wyspie Bornholm, stanowił podstawę naszego rozwoju. Do dnia dzisiejszego jest uznawany za najlepsze, zawsze aktualne źródło informacji o tej cudownej wyspie. BORNHOLM-OK.pl - uzyskał autoryzację Duńskiej Izby Turystyki i jest wspierany przez forum oraz bogaty zbiór fotografii nadsyłanych corocznie przez Internautów odwiedzających Bornholm.

Szereg przydatnych informacji, łącznie z ofertą noclegową oraz opisem połączeń promowych do Szwecji i Danii, znajdziecie Państwo na odrębnych stronach internetowych poświęconych Skandynawii:


Bilety promowe na połączenia Polska / Europa

System rezerwacji biletów promowych Retravel.pl zapewnia szybki i bezpieczny sposób przeglądania oraz zamawiania biletów promowych na połączenia w Europie.


Bilety autokarowe na połączenia Polska / Europa

Internetowa przeglądarka połączeń autokarowych na terenie Polski (również dowozy do lotnisk) oraz Europy. Możliwość rezerwacji biletów autokarowych On-Line.